Čerpadlo do suda GFP 5201

Neohodnotené
 
 
Ponorné čerpadlo do suda na čerpanie dažďovej vody na zavlažovanie záhrady zo sudov so zachytenou dažďovou vodou. Čerpadlo sa jednoducho zavesí na príslušný držiak v sude s dažďovou vodou a prietok vody sa reguluje pomocou uzatváracieho kohútika.
Dostupnosť Skladom
Cena €42,42 bez DPH
€50,90    
Kód tovaru 94649
Značka Gude
Kategória ČERPADLÁ A VODÁRNE
 
Ponorné čerpadlo do suda na čerpanie dažďovej vody na zavlažovanie záhrady zo sudov so zachytenou dažďovou vodou. Čerpadlo sa jednoducho zavesí na príslušný držiak v sude s dažďovou vodou a prietok vody sa reguluje pomocou uzatváracieho kohútika. Čerpadlo do suda GFP 5201
Ponorné čerpadlo do suda na čerpanie dažďovej vody na zavlažovanie záhrady zo sudov so zachytenou dažďovou vodou. Čerpadlo sa jednoducho zavesí na príslušný držiak v sude s dažďovou vodou a prietok vody sa reguluje pomocou uzatváracieho kohútika. Variabilne nastaviteľný plavákový spínač na automatické zapnutie čerpadla. Teleso čerpadla vyrobené z robustného plastu odolného voči nárazom. Obežné koleso z veľmi kvalitného norylu. Extra dlhý 10-metrový pripojovací kábel, mechanické tesnenie, ergonomicky tvarované rukoväte na pohodlné prenášanie, vrátane predlžovacej rúry a uzatváracieho kohútika. Tepelná ochrana chráni čerpadlo pred prehriatím.

Sieťové pripojenie: 230 V
Frekvencia: 50 Hz
Výkon motora (P1): 350 W
Druh ochrany: IPX8
Prietok: 5200 l/h
Maximálny výtlak: 11 m
Maximálna hĺbka ponoru: 7 m
Maximálna veľkosť častíc: 3 mm
Minimálna výška hladiny odčerpávanej vody: 60 mm
Maximálna teplota vody: 35 °C
Prípojný závit: 3/4"
Dĺžka prípojného kábla: 10 m
Rozmery (DxŠxV): 220 x 150 x 1140 mm
Hmotnosť netto/brutto: 4,1 kg/4,4 kg
Hmotnosť 4.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: