Güde Aku vysokotlakový čistič DR 18-0

Neohodnotené
 
 
Akumulátorový tlakový čistič zo série akumulátorového náradia 18V E3. Multifunkčná dýza so šiestimi rôznymi funkciami, bezpečnostný spínač zabraňuje neúmyselnému zapnutiu, mäkké držadlo. Samonasávacia funkcia na používanie vody napríklad z cisterny, rybníka alebo z nádoby na dažďovú vodu.
Dostupnosť Skladom
Cena €65,75 bez DPH
€78,90    
Kód tovaru 58441
Značka Gude
Kategória ČISTIACA TECHNIKA
 
Akumulátorový tlakový čistič zo série akumulátorového náradia 18V E3. Multifunkčná dýza so šiestimi rôznymi funkciami, bezpečnostný spínač zabraňuje neúmyselnému zapnutiu, mäkké držadlo. Samonasávacia funkcia na používanie vody napríklad z cisterny, rybníka alebo z nádoby na dažďovú vodu. Aku tlakový čistič DR 18-0
Akumulátorový tlakový čistič zo série akumulátorového náradia 18V E3. Multifunkčná dýza so šiestimi rôznymi funkciami, bezpečnostný spínač zabraňuje neúmyselnému zapnutiu, mäkké držadlo. Samonasávacia funkcia na používanie vody napríklad z cisterny, rybníka alebo z nádoby na dažďovú vodu. Pripojenie rýchlospojkou. Filtračný kôš na nasávacej hadici. Fľaša na čistiaci prostriedok, tlaková hadica 6 m, multifunkčná dýza, vak na uskladnenie, adaptér na pripojenie PET fliaš. Bez akumulátora a nabíjačky (akumulátor a nabíjačka zo série Easy-Energy-Exchange sú k dispozícii samostatne).

Napájacie napätie: 18 V
Trieda ochrany: III
Maximálny dodávaný objem: 120 l/h
Maximálny tlak: 22 bar
Maximálna nasávacia výška: 6 m
Dĺžka nasávacej hadice: 6 m
Hmotnosť bez akumulátora: 1,65 kg
Rozmery (DxŠxV): 935 x 72 x 217 mm
Hmotnosť netto/brutto: 1,2 kg/2,5 kg
Hmotnosť 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: