Güde Pojazdný rozkladací box na náradie GWZT 2/1

Neohodnotené
 
 
Trojdielny modulárny kufor na náradie. Odoberateľný kufrík na náradie s vložkou na malé súčiastky a náradie. Odoberateľný modul s dvoma zásuvkami (uloženými na guľôčkových ložiskách). Veľký vyklápací kontajner (vrátane vodiacich tyčí). Všetky tri moduly s držadlami na prenášanie, teleskopická rukoväť.
Dostupnosť Skladom
Cena €143,25 bez DPH
€171,90    
Kód tovaru 39129
Značka Gude
Kategória DIEĽŇA
 
Trojdielny modulárny kufor na náradie. Odoberateľný kufrík na náradie s vložkou na malé súčiastky a náradie. Odoberateľný modul s dvoma zásuvkami (uloženými na guľôčkových ložiskách). Veľký vyklápací kontajner (vrátane vodiacich tyčí). Všetky tri moduly s držadlami na prenášanie, teleskopická rukoväť. Pojazdný rozkladací box na náradie GWZT 2/1
Trojdielny modulárny kufor na náradie. Odoberateľný kufrík na náradie s vložkou na malé súčiastky a náradie. Odoberateľný modul s dvoma zásuvkami (uloženými na guľôčkových ložiskách). Veľký vyklápací kontajner (vrátane vodiacich tyčí). Všetky tri moduly s držadlami na prenášanie, teleskopická rukoväť. Uzamykateľné visiacimi zámkami, konštrukcia z kovu a plastu, stabilné, veľké kolieska z tvrdenej gumy.

Materiál: oceľ / plast
Rozmery zásuviek (ŠxHxV): 390 x 215 x 60 mm
Rozmery kontajnera na náradie (ŠxHxV): 500 x 245 x 220 mm
Celkové rozmery (DxŠxV): 520 x 320 x 720 mm
Hmotnosť netto/brutto: 14,5 kg/15,9 kg
Hmotnosť 16 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: