Güde Montážny zdvihák na motocykel a ATV do 680 kg GMH 680

Neohodnotené
 
 
Montážny zdvihák na dvíhanie motocykla pomocou hydraulického nožného pedálu. Vhodný aj na zdvíhanie vodných skútrov, štvorkoliek alebo traktorových kosačiek s celkovou hmotnosťou do 680 kg. Pomocou vodiacej tyče sa umiestni montážny zdvihák pod zdvíhané vozidlo.
Dostupnosť Skladom
Cena €158,25 bez DPH
€189,90    
Kód tovaru 18045
Značka Gude
Kategória DIEĽŇA
 
Montážny zdvihák na dvíhanie motocykla pomocou hydraulického nožného pedálu. Vhodný aj na zdvíhanie vodných skútrov, štvorkoliek alebo traktorových kosačiek s celkovou hmotnosťou do 680 kg. Pomocou vodiacej tyče sa umiestni montážny zdvihák pod zdvíhané vozidlo. Montážny zdvihák na motocykel GMH 680
Montážny zdvihák na dvíhanie motocykla pomocou hydraulického nožného pedálu. Vhodný aj na zdvíhanie vodných skútrov, štvorkoliek alebo traktorových kosačiek s celkovou hmotnosťou do 680 kg. Pomocou vodiacej tyče sa umiestni montážny zdvihák pod zdvíhané vozidlo. Stabilná oceľová konštrukcia má dve pevné pojazdné kolieska a dve otočné kolieska, ktoré sa dajú otáčať o 360° a sú vybavené brzdami. Pogumovaná podložka chráni citlivé miesta pred poškriabaním a poškodením pri zdvíhaní. Certifikovaný TÜV/GS. Trojstupňová rastrová koľajnica slúži ako bezpečnostný mechanizmus proti neúmyselnému spusteniu vozidla a zároveň odľahčuje hydraulický systém pri dlhších fázach státia. So samostatným nožným pedálom je možné vozidlo opäť spustiť dole pomaly a bezpečne.

Zdvihová kapacita: 680 kg
Minimálna výška zdvihu: 135 mm
Maximálna výška zdvihu: 430 mm
Rozmery (DxŠxV): 940 x 460 x 340 mm
Hmotnosť netto/brutto: 37,9 kg/40 kg
Hmotnosť 40 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: