Güde Aku priamočiara píla STS 18-0

Neohodnotené
 
 
Akumulátorová priamočiara píla zo série akumulátorového náradia 18V E3 na rezanie dreva do hrúbky 80mm. Štyri polohy predkmitu pre optimálny rezný výkon. Rýchly postup rezania a optimálny krivočiary pohyb. Ofukovanie pilín pre čistú líniu rezu. Nasaditeľný ukazovateľ reznej línie.
Dostupnosť Skladom
Cena €48,25 bez DPH
€57,90    
Kód tovaru 58512
Značka Gude
Kategória ELEKTRICKÉ NÁRADIE
 
Akumulátorová priamočiara píla zo série akumulátorového náradia 18V E3 na rezanie dreva do hrúbky 80mm. Štyri polohy predkmitu pre optimálny rezný výkon. Rýchly postup rezania a optimálny krivočiary pohyb. Ofukovanie pilín pre čistú líniu rezu. Nasaditeľný ukazovateľ reznej línie. Aku priamočiara píla STS 18-0
Akumulátorová priamočiara píla zo série akumulátorového náradia 18V E3 na rezanie dreva do hrúbky 80mm. Štyri polohy predkmitu pre optimálny rezný výkon. Rýchly postup rezania a optimálny krivočiary pohyb. Ofukovanie pilín pre čistú líniu rezu. Nasaditeľný ukazovateľ reznej línie. Priehľadná ochrana pílového listu, chránič proti vytrhávaniu materiálu a integrovaná LED lampa k osvetleniu pracovnej oblasti. Rýchla výmena pílového kotúča bez použitia náradia. Hliníková základná doska s posuvnou pätkou. Obojstranné nastavenie rezného uhla s pevnými polohami 0°/5°/30°/45°. Prípojka pre externé odsávanie prachu. Pílový list na drevo, pílový list na kov, paralelný doraz, ochrana proti trieskam, ukazovateľ reznej línie. Bez batérie a nabíjačky.

Napätie akumulátora: 18 V
Typ akumulátora: Li-Ion
Výška zdvihu: 25 mm
Zdvih: 4-stupňový (0+3)
Rozsah rezného uhla: 45°
Maximálna hĺbka rezu do dreva: 80 mm
Maximálna hĺbka rezu do ocele: 10 mm
Maximálna hĺbka rezu do plastu: 12 mm
Variabilné otáčka
Hladina hluku LWA: 90,4 dB
Hmotnosť netto/brutto: 1,5 kg/2,1 kg
Hmotnosť 2.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: