Güde Priamočiara píla STS 800-2 EL

Neohodnotené
 
 
Priamočiara píla s laserom na presné vedenie rezu, s plynulou reguláciou otáčok, spínač pre nepretržitú prevádzku, zobrazenie napätia, 4-smerný zdvih kyvadla (3 + 0) pre najlepší rezný výkon. LED pracovné osvetlenie pracovnej plochy, ergonomicky tvarovaná protišmyková rukoväť s mäkkým povrchom.
Dostupnosť Skladom
Cena €42,42 bez DPH
€50,90    
Kód tovaru 58139
Značka Gude
Kategória ELEKTRICKÉ NÁRADIE
 
Priamočiara píla s laserom na presné vedenie rezu, s plynulou reguláciou otáčok, spínač pre nepretržitú prevádzku, zobrazenie napätia, 4-smerný zdvih kyvadla (3 + 0) pre najlepší rezný výkon. LED pracovné osvetlenie pracovnej plochy, ergonomicky tvarovaná protišmyková rukoväť s mäkkým povrchom. Priamočiara píla STS 800-2 EL
Priamočiara píla s laserom na presné vedenie rezu, s plynulou reguláciou otáčok, spínač pre nepretržitú prevádzku, zobrazenie napätia, 4-smerný zdvih kyvadla (3 + 0) pre najlepší rezný výkon. LED pracovné osvetlenie pracovnej plochy, ergonomicky tvarovaná protišmyková rukoväť s mäkkým povrchom. Systém rýchlej výmeny pílového listu bez použitia náradia. Nastaviteľná základová doska do 45° pre presné pokosové rezy. Pripojenie externého odsávacieho systému, transparentná ochrana pílového listu. Svorka na paralelný doraz. Pílový list na drevo, laserové pripojenie, imbusový kľúč, paralelný doraz.

Sieťové pripojenie: 230 V
Frekvencia: 50 Hz
Voľnobežné otáčky: 3000 min-1
Výkon motora (P1): 800 W
Výška zdvihu: 20 mm
Zdvih: 4-stupňový
Maximálna hĺbka rezu do dreva: 100 mm
Maximálna hĺbka rezu do ocele: 10 mm
Typ prípojného kábla: H05VV-F
Dĺžka prípojného kábla: 3 m
Rozmery (DxŠxV): 280 x 90 x 240 mm
Hmotnosť bez kábla: 2,3 kg
Hmotnosť netto/brutto: 2,4 kg/2,9 kg
Hmotnosť 2.9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: