Güde Vrchná fréza OF 1200 E

Neohodnotené
 
 
Vrchná fréza na opracovanie rôznych druhov dreva s plynulou reguláciou otáčok pre prácu špecifickú pre daný materiál. Ergonomické rukoväte s mäkkým úchopom pre bezpečnú prácu. Dvojstupňové vedenie pre presné frézovanie. Jemné nastavenie hĺbky frézovania.
Dostupnosť Skladom
Cena €62,42 bez DPH
€74,90    
Kód tovaru 58117
Značka Gude
Kategória ELEKTRICKÉ NÁRADIE
 
Vrchná fréza na opracovanie rôznych druhov dreva s plynulou reguláciou otáčok pre prácu špecifickú pre daný materiál. Ergonomické rukoväte s mäkkým úchopom pre bezpečnú prácu. Dvojstupňové vedenie pre presné frézovanie. Jemné nastavenie hĺbky frézovania. Vrchná fréza OF 1200 E
Vrchná fréza na opracovanie rôznych druhov dreva s plynulou reguláciou otáčok pre prácu špecifickú pre daný materiál. Ergonomické rukoväte s mäkkým úchopom pre bezpečnú prácu. Dvojstupňové vedenie pre presné frézovanie. Jemné nastavenie hĺbky frézovania. Sedem možností nastavenia revolverového hĺbkového dorazu. Možnosť zaistenia hĺbky frézovania pre jednoduchú prácu vo zvolenej výške. Bezpečnostný vypínač zabraňuje neželanému zapnutiu frézy. Možnosť zaistenia vretena pre jednoduchú a rýchlu výmenu frézy. Priehľadný ochranný kryt. Stojan frézy s plastovou podložkou pre jednoduché posúvanie a ochranu pracovnej plochy. Prípojka pre prídavný odsávací systém, paralelný doraz, klieštiny (6/8 mm), kružidlo, kopírovacia objímka, kľúč, 6 frézok.

Sieťové pripojenie: 230 V
Frekvencia: 50 Hz
Voľnobežné otáčky: 11 000 - 30 000 min-1
Výkon motora (P1): 1200 W
Vibrácie: 7,2 m/s2
Výška zdvihu: 55 mm
Upínanie klieštin: 6 + 8 mm
Typ prípojného kábla: H05VV-F
Dĺžka prípojného kábla: 3 m
Hladina akustického výkonu LWA: 99 dB
Rozmery (DxŠxV): 270 x 140 x 240 mm
Hmotnosť bez kábla: 3 kg
Hmotnosť netto/brutto: 3,8 kg/4,5 kg
Hmotnosť 4.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: