Olejový radiátor OR 1500-7

Neohodnotené
 
 
Pohodlné a mobilné riešenie vykurovania rôznych lokalít. Prenosný radiátor na vykurovanie obytných priestorov, dielní alebo garáží. Maximálna bezpečnosť vďaka ochrane proti prevráteniu a prehriatiu, ako aj vďaka kontrolkám prevádzky.
Dostupnosť Skladom
Cena €52,97 bez DPH
€63,56    
Kód tovaru 85190
Značka Gude
Kategória OHRIEVAČE ELEKTRICKÉ
 
Pohodlné a mobilné riešenie vykurovania rôznych lokalít. Prenosný radiátor na vykurovanie obytných priestorov, dielní alebo garáží. Maximálna bezpečnosť vďaka ochrane proti prevráteniu a prehriatiu, ako aj vďaka kontrolkám prevádzky. Olejový radiátor OR 1500-7
Pohodlné a mobilné riešenie vykurovania rôznych lokalít. Prenosný radiátor na vykurovanie obytných priestorov, dielní alebo garáží. Maximálna bezpečnosť vďaka ochrane proti prevráteniu a prehriatiu, ako aj vďaka kontrolkám prevádzky. Vďaka plynule regulovateľnému termostatu sa môže použiť aj ako ochrana proti mrazu. Integrovaná rukoväť a kolieska na pohodlnú a bezpečnú prepravu, aj keď je radiátor horúci. Praktické navinutie kábla na podstavci.

Sieťové pripojenie: 220 - 240 V
Frekvencia: 50 Hz
Spôsob ochrany (IP): X0
Vykurovací výkon: 1,5 kW
Počet stupňov vykurovania: 3
Stupne vykurovania: 0,6 / 0,9 / 1,5 kW
Spotreba prúdu: 6,52 A
Počet rebier: 7
Dĺžka prípojného kábla: 1600 mm
Deklarovaná hodnota hluku (LWA): 30 dB
Rozmery (DxŠxV): 340 x 240 x 650 mm
Hmotnosť netto/brutto: 6,0 kg/7,2 kg

Upozornenie: Toto vykurovacie zariadenie je určené iba na použitie v dobre izolovaných miestnostiach alebo na príležitostné použitie.
Hmotnosť 7.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: