Olejový radiátor OR 2000-9

Neohodnotené
 
 
Pohodlné a mobilné riešenie vykurovania rôznych lokalít. Prenosný radiátor na vykurovanie obytných priestorov, dielní alebo garáží. Maximálna bezpečnosť vďaka ochrane proti prevráteniu a prehriatiu, ako aj vďaka kontrolkám prevádzky.
Dostupnosť Skladom
Cena €68,01 bez DPH
€81,61    
Kód tovaru 85191
Značka Gude
Kategória OHRIEVAČE ELEKTRICKÉ
 
Pohodlné a mobilné riešenie vykurovania rôznych lokalít. Prenosný radiátor na vykurovanie obytných priestorov, dielní alebo garáží. Maximálna bezpečnosť vďaka ochrane proti prevráteniu a prehriatiu, ako aj vďaka kontrolkám prevádzky. Olejový radiátor OR 2000-9
Pohodlné a mobilné riešenie vykurovania rôznych lokalít. Prenosný radiátor na vykurovanie obytných priestorov, dielní alebo garáží. Maximálna bezpečnosť vďaka ochrane proti prevráteniu a prehriatiu, ako aj vďaka kontrolkám prevádzky. Vďaka plynule regulovateľnému termostatu sa môže použiť aj ako ochrana proti mrazu. Integrovaná rukoväť a kolieska na pohodlnú a bezpečnú prepravu, aj keď je radiátor horúci. Praktické navinutie kábla na podstavci.

Sieťové pripojenie: 220 - 240 V
Frekvencia: 50 Hz
Spôsob ochrany (IP): X0
Vykurovací výkon: 2 kW
Počet stupňov vykurovania: 3
Stupne vykurovania: 0,8 / 1,2 / 2,0 kW
Spotreba prúdu: 8,7 A
Počet rebier: 9
Dĺžka prípojného kábla: 1600 mm
Deklarovaná hodnota hluku (LWA): 30 dB
Rozmery (DxŠxV): 420 x 240 x 650 mm
Hmotnosť netto/brutto: 10,4 kg/11,8 kg

Upozornenie: Toto vykurovacie zariadenie je určené iba na použitie v dobre izolovaných miestnostiach alebo na príležitostné použitie.
Hmotnosť 11.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: