Güde Plynový ohrievač s aku ventilátorom GH 18-0 30KW

Neohodnotené
 
 
Nastaviteľný plynový ohrievač s aku ventilátorom zo série akumulátorového náradia 18V E3 na rýchle a efektívne vykurovanie dobre vetraných priestorov. Na okamžité vykurovanie a sušenie najmä v stavebníctve, poľnohospodárstve alebo v skladovacích priestoroch.
Dostupnosť Skladom
Cena €141,58 bez DPH
€169,90    
Kód tovaru 58431
Značka Gude
Kategória OHRIEVAČE ELEKTRICKÉ
 
Nastaviteľný plynový ohrievač s aku ventilátorom zo série akumulátorového náradia 18V E3 na rýchle a efektívne vykurovanie dobre vetraných priestorov. Na okamžité vykurovanie a sušenie najmä v stavebníctve, poľnohospodárstve alebo v skladovacích priestoroch. Plynový ohrievač s aku ventilátorom GH 18-0 30 kW
Nastaviteľný plynový ohrievač s aku ventilátorom zo série akumulátorového náradia 18V E3 na rýchle a efektívne vykurovanie dobre vetraných priestorov. Na okamžité vykurovanie a sušenie najmä v stavebníctve, poľnohospodárstve alebo v skladovacích priestoroch. Akumulátorová prevádzka, ako aj plynule nastaviteľný vykurovací výkon umožňujú maximálnu flexibilitu pri výbere miesta použitia. Izolovaná rukoväť na prenášanie zaisťuje bezpečnú prepravu. Vďaka nezávislosti od zásuviek sa ohrievač s obľubou používa aj v zastrešených vonkajších priestoroch, stanoch a kempoch. Predhrievanie u tohto zariadenia nie je potrebné. Súčasťou je tlakový poistný ventil a plynová hadica s dĺžkou 1,5 m. Na prevádzkovanie pri nabitom akumulátore je potrebná iba propánová alebo butánová fľaša – ventilátor je, samozrejme, možné použiť na samotné vetranie bez ohrevu. Vykurovací výkon je možné ľahko a plynule nastaviť pomocou otočného regulátora v rozsahu od 18 do 30 kW. Zabudované piezo zapaľovanie a bezpečnostný termostat na ochranu pred prehriatím. Horák z nehrdzavejúcej ocele.

Napájacie napätie: 18 V
Vykurovací výkon. 18 – 30 kW
Vykurovací výkon: 15 480 – 25 800 kcal/h
Výkon ventilátora: 450 m3/h
Spotreba: 1,3 – 2,18 kg/h
Pracovný tlak: 700 mbar
Pripojovacia hadica: 1,5 m
Druh plynu: propán/bután

Rozmery (DxŠxV): 460 x 230 x 370 mm
Hmotnosť netto/brutto: 5,1 kg/6,6 kg
Hmotnosť 6.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: