Güde Aku kompresor K 18-0

Neohodnotené
 
 
Akumulátorový kompresor zo série akumulátorového náradia 18V E3 na plnenie pneumatík bicyklov, pneumatík osobných automobilov alebo lôpt, pumpa na hustenie a odvzdušnenie nafukovacích matracov alebo člnov. Digitálny manometer s automatickým vypnutím, pripojenie zapaľovača cigariet 12 V.
Dostupnosť Skladom
Cena €47,42 bez DPH
€56,90    
Kód tovaru 58419
Značka Gude
Kategória KOMPRESORY
 
Akumulátorový kompresor zo série akumulátorového náradia 18V E3 na plnenie pneumatík bicyklov, pneumatík osobných automobilov alebo lôpt, pumpa na hustenie a odvzdušnenie nafukovacích matracov alebo člnov. Digitálny manometer s automatickým vypnutím, pripojenie zapaľovača cigariet 12 V. Aku kompresor K 18-0
Akumulátorový kompresor zo série akumulátorového náradia 18V E3 na plnenie pneumatík bicyklov, pneumatík osobných automobilov alebo lôpt, pumpa na hustenie a odvzdušnenie nafukovacích matracov alebo člnov. Digitálny manometer s automatickým vypnutím, pripojenie zapaľovača cigariet 12 V. LED pracovný svetlomet. Praktické držadlo na prenášanie. Univerzálna dýza, ihla na hustenie lôpt, adaptér na bicykel. Bez akumulátora a nabíjačky.

Napájacie napätie: zapaľovač cigariet alebo 18 V
Trieda ochrany: III
Efektívne dodávané množstvo vzduchu 0 bar: 10 l/min.
Maximálny tlak: 11 bar
Dĺžka hadice: 750 mm
Objemový prietok vzduchu pumpy: 22 m3/h
Deklarovaná hodnota hluku LWA: 85 dB
Rozmery (ŠxHxV): 240 x 145 x 205 mm
Hmotnosť netto/brutto: 1,4 kg/1,9 kg
Hmotnosť 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: