Güde Samonavíjací bubon s tlakovou hadicou 15 m

Neohodnotené
 
 
Automatický bubon s hadicou na stlačený vzduch, nárazuodolné plastové puzdro s praktickou rukoväťou otočnou o 180° na obe strany. Hadica na stlačený vzduch je mäkká, odolná voči zalomeniu, oteru a chemickým látkam, poddajná, ľahko sa s ňou manipuluje aj pri teplotách do -20 °C.
Dostupnosť Skladom
Cena €64,08 bez DPH
€76,90    
Kód tovaru 2882
Značka Gude
Kategória KOMPRESORY
 
Automatický bubon s hadicou na stlačený vzduch, nárazuodolné plastové puzdro s praktickou rukoväťou otočnou o 180° na obe strany. Hadica na stlačený vzduch je mäkká, odolná voči zalomeniu, oteru a chemickým látkam, poddajná, ľahko sa s ňou manipuluje aj pri teplotách do -20 °C. Samonavíjací bubon s tlakovou hadicou 15 m
Automatický bubon s hadicou na stlačený vzduch, nárazuodolné plastové puzdro s praktickou rukoväťou otočnou o 180° na obe strany. Hadica na stlačený vzduch je mäkká, odolná voči zalomeniu, oteru a chemickým látkam, poddajná, ľahko sa s ňou manipuluje aj pri teplotách do -20 °C. Vrátane materiálu na montáž na stenu. Stupňovité automatické navíjanie s ASRC (Automatic-Slow-Retraction-Control) zaisťuje optimálnu bezpečnosť s pomalým a kontrolovaným navíjaním a zabraňuje tomu, aby sa koniec hadice zasunul veľkou rýchlosťou. Hadicu možno prejsť vozidlom aj pod tlakom.

Pripojovacia hadica: 1,5 m so vsuvkou
Trojvrstvová hybridná hadica vystužená tkaninou
Teplotný rozsah: od -20 do +50 °C
Maximálny pracovný tlak: 12 bar
Dĺžka hadice: 15 m
Vnútorný priemer: 9 mm
Vonkajší priemer: 15,5 mm
Hrúbka steny: 3 mm
Deštrukčný tlak: 24 bar
Rozmery (DxšxV): 450 x 190 x 310 mm
Hmotnosť netto/brutto: 5,7 kg/6,3 kg
Hmotnosť 5.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: