Güde Reťazová píla elektrická KS 405 EC

Neohodnotené
 
 
Ľahká a praktická reťazová píla pre jednoduchú prácu na záhrade alebo s palivovým drevom. Systém rýchleho upnutia reťaze, ukazovateľ hladiny oleja v nádržke, pridržiavacia svorka z kovu. Odľahčenie ťahu kábla, držadlo tlmiace vibrácie, ochrana proti preťaženiu.
Dostupnosť Skladom
Cena €84,92 bez DPH
€101,90    
Kód tovaru 95033
Značka Gude
Kategória ZÁHRADA
 
Ľahká a praktická reťazová píla pre jednoduchú prácu na záhrade alebo s palivovým drevom. Systém rýchleho upnutia reťaze, ukazovateľ hladiny oleja v nádržke, pridržiavacia svorka z kovu. Odľahčenie ťahu kábla, držadlo tlmiace vibrácie, ochrana proti preťaženiu. Elektrická reťazová píla KS 405 EC
Ľahká a praktická reťazová píla pre jednoduchú prácu na záhrade alebo s palivovým drevom. Systém rýchleho upnutia reťaze, ukazovateľ hladiny oleja v nádržke, pridržiavacia svorka z kovu. Odľahčenie ťahu kábla, držadlo tlmiace vibrácie, ochrana proti preťaženiu. Ochranný kryt vodiacej lišty a reťaze. Píla vhodná na starostlivosť o porasty okolo domu a na záhrade. Praktický systém rýchleho upnutia reťaze umožňuje jednoduchú a rýchlu výmenu a napnutie reťaze bez použitia náradia. Odľahčenie ťahu kábla integrované v držadle zabraňuje neúmyselnému prerušeniu napájania a okienko na sledovanie hladiny oleja ukazuje včas a spoľahlivo, či je reťaz dostatočne namazaná.

Sieťové pripojenie: 230 V
Frekvencia: 50 Hz
Trieda ochrany: II
Spôsob ochrany (IP): X0
Výkon motora (P1): 2400 W
Otáčky motora: 7000 min-1
Reťazová brzda: áno
Dĺžka rezania: 385 mm
Dĺžka vodiacej lišty: 460 mm
Maximálna rýchlosť reťaze: 13 m/s
Nádržka na reťazový olej: 0,19 l
Typ vodiacej lišty: Güde
Šírka drážky: 1,3 mm
Typ reťaze: Güde
Počet vodiacich článkov: 57 ks
Hrúbka vodiaceho článku: 1,3 mm
Delenie: 3/8"
Rozmery (DxŠxV): 890 x 290 x 200 mm
Hmotnosť netto/brutto: 5,6 kg/6,2 kg
Hmotnosť 6.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: