Güde Aku reťazová píla KS 18-0

Neohodnotené
 
 
Akumulátorová reťazová píla zo série akumulátorového náradia 18V E3 s automatickým mazaním reťaze. Elektrická reťazová brzda, kryt lišty pre bezpečné skladovanie. Reťaz a lišta Oregon. SDS rýchloupínací systém reťaze. Píla vhodná na starostlivosť o záhradu a na drobné práce s palivovým drevom.
Dostupnosť Skladom
Cena €83,25 bez DPH
€99,90    
Kód tovaru 58407
Značka Gude
Kategória ZÁHRADA
 
Akumulátorová reťazová píla zo série akumulátorového náradia 18V E3 s automatickým mazaním reťaze. Elektrická reťazová brzda, kryt lišty pre bezpečné skladovanie. Reťaz a lišta Oregon. SDS rýchloupínací systém reťaze. Píla vhodná na starostlivosť o záhradu a na drobné práce s palivovým drevom. Aku reťazová píla KS 18-0
Akumulátorová reťazová píla zo série akumulátorového náradia 18V E3 s automatickým mazaním reťaze. Elektrická reťazová brzda, kryt lišty pre bezpečné skladovanie. Reťaz a lišta Oregon. SDS rýchloupínací systém reťaze. Píla vhodná na starostlivosť o záhradu a na drobné práce s palivovým drevom. Bez akumulátora a nabíjačky (akumulátor a nabíjačka zo série Easy-Energy-Exchange sú k dispozícii samostatne).

Napájacie napätie: 18 V
Druh ochrany (IP): X0
Dĺžka rezu: 240 mm
Rýchloupínací systém reťaze: SDS
Typ lišty: Oregon
Typ reťaze: Oregon
Delenie: 3/8"
Rozmery (DxŠxV): 670 x 230 x 190 mm
Hmotnosť 3.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: