Güde Štiepačka dreva GHS 1000/14TZ-A

Neohodnotené
 
 
Vďaka veľkému zdvihu štiepania je táto štiepačka vhodná na metrové kusy dreva, predovšetkým na drevo s dlhými vláknami. Hydraulicko-mechanické zdvíhacie zariadenie štiepaného materiálu bez námahy presunie aj ťažké pne a postará sa o pohodlné štiepanie šetrné k chrbtu.
Dostupnosť Dostupnosť do 14 dní
Cena €1 383,25 bez DPH
€1 659,90
Kód tovaru 2062
Značka Gude
Kategória ZÁHRADA
Položka bola vypredaná...
 
Vďaka veľkému zdvihu štiepania je táto štiepačka vhodná na metrové kusy dreva, predovšetkým na drevo s dlhými vláknami. Hydraulicko-mechanické zdvíhacie zariadenie štiepaného materiálu bez námahy presunie aj ťažké pne a postará sa o pohodlné štiepanie šetrné k chrbtu. Štiepačka dreva GHS 1000/14TZ-A
Vďaka veľkému zdvihu štiepania je táto štiepačka vhodná na metrové kusy dreva, predovšetkým na drevo s dlhými vláknami. Hydraulicko-mechanické zdvíhacie zariadenie štiepaného materiálu bez námahy presunie aj ťažké pne a postará sa o pohodlné štiepanie šetrné k chrbtu. Pomocou fixačného zariadenia je možné štiepaný materiál upevniť bez náročného pridŕžania pred procesom štiepania. Dlhý štiepací nôž pozostáva z čiastočne tvrdenej špeciálnej ocele pre odolnosť a dlhú životnosť. Trojbodový záves a prevod s pomocným hriadeľom umožňujú mobilné použitie s traktorom v lese alebo na vzdialených miestach. Veľmi efektívne hydraulické čerpadlo, ako aj presne odstupňovaný riadiaci ventil dávajú na výber medzi dvomi rýchlostnými stupňami posuvu. Automatické vrátenie klinu na štiepanie dreva do pôvodnej polohy s integrovaným bezpečnostným zastavením ponúkajú optimálnu ochranu a starajú sa o efektívnu prácu bez únavy. Obojručné bezpečné ovládanie, zapínač/vypínač, obojstranné úchytky štiepaného materiálu sú ďalšie opatrenia pre bezpečný a efektívny pracovný proces. Masívna oceľová konštrukcia bez skrúcania. Robustný prevod s pomocným hriadeľom.

Otáčky vývodového hriadeľa: 540 min-1
Výkon traktora: 18 kW/25 PS
Množstvo hydraulického oleja: 10 l
Hydraulický tlak: 245 bar
Typ hydraulického oleja: HLP46
Zdvih valca: 96 cm
Maximálny štiepací tlak: 14 t
Dĺžka štiepaného materiálu: 100 cm
Maximálny priemer štiepaného materiálu: 43 cm
Počet rýchlostí chodu vpred: 2
Rýchlosť chodu vpred: 0,30 m/s (rýchly chod) / 0,057 m/s (pomalý chod)
Rýchlosť spätného chodu vývodového hriadeľa: 0,07 m/s
Hladina akustického výkonu LWA: 97 dB
Trojbodové upnutie: kat I
Hmotnosť netto/brutto: 254 kg/284 kg
Hmotnosť 214 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: