Güde Invertorová zváračka GIS 100

Neohodnotené
 
 
Invertorová zváračka vhodná na príležitostné zváranie s jednoduchými nárokmi. Ideálne sa hodí aj na ľahké zváracie práce pri montáži a stacionárnom použití. Kompaktný dizajn a nízka hmotnosť, ako aj praktický popruh na prenášanie ponúkajú maximálnu flexibilitu a mobilitu.
Dostupnosť Skladom
Cena €99,92 bez DPH
€119,90    
Kód tovaru 20023
Značka Gude
Kategória Zváračská technika
 
Invertorová zváračka vhodná na príležitostné zváranie s jednoduchými nárokmi. Ideálne sa hodí aj na ľahké zváracie práce pri montáži a stacionárnom použití. Kompaktný dizajn a nízka hmotnosť, ako aj praktický popruh na prenášanie ponúkajú maximálnu flexibilitu a mobilitu. Invertorová zváračka GIS 100
Invertorová zváračka vhodná na príležitostné zváranie s jednoduchými nárokmi. Ideálne sa hodí aj na ľahké zváracie práce pri montáži a stacionárnom použití. Kompaktný dizajn a nízka hmotnosť, ako aj praktický popruh na prenášanie ponúkajú maximálnu flexibilitu a mobilitu. Pomocou zváračky GIS 100 je možné zvárať všetky bežne dostupné elektródy do priemeru 3,2 mm s výkonom až do 100 A. Špičkové funkcie ako ARC-FORCE (automatické riadenie dynamiky a stabilizácia elektrického oblúka), HOT START na jednoduché zapálenie zváracieho oblúka zvýšením napätia a vysokou frekvenciou a ANTI STICK, ktorá zabraňuje nepríjemnému prilepeniu a vypáleniu elektródy, zabezpečujú špičkové výsledky aj u neskúsených zváračov. Kladivo na trosku s kefou, držiak elektród s káblom (zásuvková prípojka 9 mm), uzemňovacia svorka s káblom (zásuvková prípojka 9 mm), popruh na prenášanie. Tepelná ochrana.

Sieťové pripojenie: 230 V
Frekvencia: 50 Hz
Trieda ochrany: F
Spôsob ochrany (IP): 21 S
Maximálna výkonnosť v sieti s 230 V: 4,37 kVA
Istenie siete: 16 A
Napätie pri voľnobežnom chode: 85 V
Rozsah regulácie zváracieho prúdu: 10 – 100 A
Doba zapnutia pri maximálnom zváracom prúde v sieti s 230 V: 100 A/25%
Odporúčaná hrúbka materiálu: 1 – 5 mm
Hrúbka elektródy: 1 – 3,2 mm
Rozmery (DxŠxV): 280 x 116 x 176 mm
Hmotnosť netto/brutto: 5,02 kg/5,51 kg
Hmotnosť 5.51 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: