Güde Invertorová zváračka GIS 141

Neohodnotené
 
 
Invertorová zváračka vhodná na príležitostné zváranie s jednoduchými a strednými nárokmi. Ideálne sa hodí aj na ľahké zváracie práce pri montáži a stacionárnom použití. Kompaktný dizajn a nízka hmotnosť, ako aj praktický popruh na prenášanie ponúkajú maximálnu flexibilitu a mobilitu.
Dostupnosť Skladom
Cena €78,25 bez DPH
€93,90    
Kód tovaru 20026
Značka Gude
Kategória Zváračská technika
 
Invertorová zváračka vhodná na príležitostné zváranie s jednoduchými a strednými nárokmi. Ideálne sa hodí aj na ľahké zváracie práce pri montáži a stacionárnom použití. Kompaktný dizajn a nízka hmotnosť, ako aj praktický popruh na prenášanie ponúkajú maximálnu flexibilitu a mobilitu. Invertorová zváračka GIS 141
Invertorová zváračka vhodná na príležitostné zváranie s jednoduchými a strednými nárokmi. Ideálne sa hodí aj na ľahké zváracie práce pri montáži a stacionárnom použití. Kompaktný dizajn a nízka hmotnosť, ako aj praktický popruh na prenášanie ponúkajú maximálnu flexibilitu a mobilitu. Pomocou zváračky GIS 141 je možné zvárať všetky bežne dostupné elektródy do priemeru 4 mm s výkonom až do 140 A. Špičkové funkcie ako ARC-FORCE (automatické riadenie dynamiky a stabilizácia elektrického oblúka), HOT START na jednoduché zapálenie zváracieho oblúka zvýšením napätia a vysokou frekvenciou a ANTI STICK, ktorá zabraňuje nepríjemnému prilepeniu a vypáleniu elektródy, zabezpečujú špičkové výsledky aj u neskúsených zváračov. Kladivo na trosku s kefou, držiak elektród s káblom (zásuvková prípojka 9 mm), uzemňovacia svorka s káblom (zásuvková prípojka 9 mm), popruh na prenášanie. Tepelná ochrana.

Sieťové pripojenie: 230 V
Frekvencia: 50/60 Hz
Trieda ochrany: F
Spôsob ochrany (IP): 21 S
Izolačná trieda: H
Maximálna výkonnosť v sieti s 230 V: 5,98 kVA
Istenie siete: 16 A
Napätie pri voľnobežnom chode: 72 V
Rozsah regulácie zváracieho prúdu: 10 – 140 A
Doba zapnutia pri maximálnom zváracom prúde v sieti s 230 V: 140 A / 20% A ~ %
Odporúčaná hrúbka materiálu: 1 – 7 mm
Hrúbka elektródy: 1 – 4 mm
Rozmery (ŠxDxV): 280 x 130 x 200 mm
Hmotnosť netto/brutto: 4,1 kg/4,6 kg
Hmotnosť 4.6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: