Güde Mobilná zváracia kabína MSK 760

Neohodnotené
 
 
Mobilná zváracia kabína na zváranie a brúsenie z pevného oceľového plechu. Rovnako môže poslúžiť aj pri menších lakovacích prácach. Kabína ponúka tiež ochranu pred nebezpečnými ultrafialovými lúčmi vznikajúcimi počas zvárania, pred iskrami pri zváraní a brúsení.
Dostupnosť Skladom
Cena €121,58 bez DPH
€145,90    
Kód tovaru 20110
Značka Gude
Kategória Zváračská technika
 
Mobilná zváracia kabína na zváranie a brúsenie z pevného oceľového plechu. Rovnako môže poslúžiť aj pri menších lakovacích prácach. Kabína ponúka tiež ochranu pred nebezpečnými ultrafialovými lúčmi vznikajúcimi počas zvárania, pred iskrami pri zváraní a brúsení. Mobilná zváracia kabína MSK 760
Mobilná zváracia kabína na zváranie a brúsenie z pevného oceľového plechu. Rovnako môže poslúžiť aj pri menších lakovacích prácach. Kabína ponúka tiež ochranu pred nebezpečnými ultrafialovými lúčmi vznikajúcimi počas zvárania, pred iskrami pri zváraní a brúsení. Po dokončení práce sa zváracia kabína dá jednoducho zložiť a uložiť tak, že pritom nezaberá veľa miesta. Praktická rukoväť uľahčuje prepravu na iné miesto použitia a odoberateľná pozinkovaná mriežka umožňuje čistenie bez námahy.

Rozmery (DxŠxV): 765 x 560 x 510 mm
Hmotnosť netto/brutto: 17,6 kg/18,9 kg
Hmotnosť 19 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: