Zvárací kábel 4 m s horákom TBI 150/MB 15

Neohodnotené
 
 
Zvárací kábel s izolovaným hrdlom horáka. Ergonomická rukoväť horáka na guľovom kĺbe pre čo najväčšiu flexibilitu pri zváraní, dve špirálové pružiny na rukoväti a pripojenie zaisťujú optimálnu ochranu proti zalomeniu.
Dostupnosť Skladom
Cena €55,75 bez DPH
€66,90    
Kód tovaru 41148
Značka Gude
Kategória Zváračská technika
 
Zvárací kábel s izolovaným hrdlom horáka. Ergonomická rukoväť horáka na guľovom kĺbe pre čo najväčšiu flexibilitu pri zváraní, dve špirálové pružiny na rukoväti a pripojenie zaisťujú optimálnu ochranu proti zalomeniu. Zvárací kábel 4 m s horákom TBI 150/MB 15
Zvárací kábel s izolovaným hrdlom horáka. Ergonomická rukoväť horáka na guľovom kĺbe pre čo najväčšiu flexibilitu pri zváraní, dve špirálové pružiny na rukoväti a pripojenie zaisťujú optimálnu ochranu proti zalomeniu. Hadica horáka s dĺžkou 4 m zaisťuje dostatočnú vzdialenosť od zváracieho zariadenia a veľkú vzdialenosť od zváraného objektu. So štandardizovaným centrálnym pripojením je horák univerzálne kompatibilný so všetkými bežnými zariadeniami na zváranie inertným plynom s centrálnym pripojením. Pre zariadenia do 200 A (mix 40%).

Maximálny zvárací prúd: 200 A
Rozmery (DxŠxV): 4010 x 50 x 125 mm
Hmotnosť netto/brutto: 2,1 kg/2,4 kg
Hmotnosť 3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: