Zvárací kábel 4 m s horákom TBI 250/MB 25

Neohodnotené
 
 
Zvárací kábel s chrómovaným telom horáka. Ergonomická rukoväť horáka na guľovom kĺbe pre čo najväčšiu flexibilitu pri zváraní, dve špirálové pružiny na rukoväti a pripojenie zaisťujú optimálnu ochranu proti zalomeniu.
Dostupnosť Dostupnosť do 14 dní
Cena €74,92 bez DPH
€89,90
Kód tovaru 41150
Značka Gude
Kategória Zváračská technika
Položka bola vypredaná...
 
Zvárací kábel s chrómovaným telom horáka. Ergonomická rukoväť horáka na guľovom kĺbe pre čo najväčšiu flexibilitu pri zváraní, dve špirálové pružiny na rukoväti a pripojenie zaisťujú optimálnu ochranu proti zalomeniu. Zvárací kábel 4 m s horákom TBI 250/MB 25
Zvárací kábel s chrómovaným telom horáka. Ergonomická rukoväť horáka na guľovom kĺbe pre čo najväčšiu flexibilitu pri zváraní, dve špirálové pružiny na rukoväti a pripojenie zaisťujú optimálnu ochranu proti zalomeniu. Hadica horáka s dĺžkou 4 m zaisťuje dostatočnú vzdialenosť od zváracieho zariadenia a veľkú vzdialenosť od zváraného objektu. So štandardizovaným centrálnym pripojením je horák univerzálne kompatibilný so všetkými bežnými zariadeniami na zváranie inertným plynom s centrálnym pripojením. Pre zariadenia do 280 A (mix 40%).

Maximálny zvárací prúd: 280 A
Rozmery (DxŠxV): 4013 x 50 x 125 mm
Hmotnosť netto/brutto: 2,88 kg/3,16 kg
Hmotnosť 3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: