Zváračka SG 121 A-SYN

Neohodnotené
 
 
Kompaktná invertorová zváračka na zváranie trubičkovým drôtom. S IGBT technológiou pre väčší výkon, menšiu produkciu tepla, vyššiu účinnosť a menšiu hlučnosť. Plášť z oceľového plechu s práškovým nástrekom. Tepelná ochrana proti preťaženiu, chladiaci ventilátor, chladenie s núteným obehom.
Dostupnosť Skladom
Cena €128,25 bez DPH
€153,90    
Kód tovaru 20075
Značka Gude
Kategória Zváračská technika
 
Kompaktná invertorová zváračka na zváranie trubičkovým drôtom. S IGBT technológiou pre väčší výkon, menšiu produkciu tepla, vyššiu účinnosť a menšiu hlučnosť. Plášť z oceľového plechu s práškovým nástrekom. Tepelná ochrana proti preťaženiu, chladiaci ventilátor, chladenie s núteným obehom. Zváračka SG 121 A-SYN
Kompaktná invertorová zváračka na zváranie trubičkovým drôtom. S IGBT technológiou pre väčší výkon, menšiu produkciu tepla, vyššiu účinnosť a menšiu hlučnosť. Plášť z oceľového plechu s práškovým nástrekom. Tepelná ochrana proti preťaženiu, chladiaci ventilátor, chladenie s núteným obehom. Jednoduché a efektívne zváranie špeciálnym drôtom, v ktorom je uzavretý ochranný plyn v práškovej forme. S novým, inovatívnym, synergicky regulovaným podávaním drôtu sa rýchlosť podávania drôtu automaticky nastaví na optimálnu hodnotu. Rýchlosť podávania drôtu je možné alternatívne regulovať aj manuálne. Vhodná na príležitostné použitie v menšom rozsahu v dielni a pri montáži, pretože nie je potrebná plynová fľaša. Určená na stredné hrúbky materiálu v rozpätí 1,5 až 8 mm. Plynule nastaviteľná od 25 do 120 A. Vhodná aj na zváranie vonku vo veternom prostredí, pretože ochranný plyn nie je možné odfúknuť. Uzemňovací kábel s ukostrovacou svorkou, hadicové vedenie s priamym pripojením, vrátane plneného drôtu (0,9 mm/0,45 kg), náhradných trysiek (3x prúdové trysky 0,9 mm), náhradného posuvného valca (0,9 mm), drôtenej kefy s kladivom na strusku a zváracieho štítu.

Sieťové pripojenie: 230 V
Frekvencia: 50 Hz
Spôsob ochrany (IP): 21 S
Izolačná trieda: H
Maximálny príkon pri 230 V: 6 kVA
Výkon pri chode naprázdno: 5,2 W
Napätie pri chode naprázdno: 86 V
Účinnosť: 81 %
Istenie: 16 A
Rozsah regulácie zváracieho prúdu: 50 – 120 A
Doba zapnutia pri maximálnom zváracom prúde 230 V: 120 ~ 20 A ~ 10%
Odporúčaná hrúbka materiálu: 2 - 6 mm
Hrúbka plneného drôtu: 0,9 mm
Rozmery (DxŠxV): 340 x 140 x 240 mm
Hmotnosť netto/brutto: 5,6 kg/8,0 kg
Hmotnosť 8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: